Raadslid Wilco Dekker

Wilco Dekker

Raadslid Bart-Jan Harmsen

Bart-Jan Harmsen

b.harmsen@twenterand.nl

  • Parkmanager Lageveld, bezoldigd

Raadslid Savannah Makkinga

Savannah Makkinga

Tonnendijk 67
7681 BK Vroomshoop
06 83161645
s.makkinga@twenterand.nl

  • Eigenaar van Sushi Vroomshoop & Sushi Tubbergen, bezoldigd
  • Vrijwilliger Nederlandse Hartstichting, onbezoldigd
  • Vrijwilliger Avondvierdaagse Vroomshoop, onbezoldigd
  • Organisatie Bingo Vroomshoop, onbezoldigd

Raadslid Marcus Elzinga

Marcus Elzinga

Noorderweg 60a
7686 CE Geerdijk
0546 646 738
marcuselzinga@twenterand.nl

  • De Fondsenmakelaar, bezoldigd.
  • Stichting ZorgSaam Twenterand (Projecten), bezoldigd.

Raadslid José Bosch-Höfte

José Bosch

Raadslid Rik Pape

Rik Pape

Kanaalweg Zuid 51
7671 GE Vriezenveen
06 19094046
r.pape@twenterand.nl

  • Rik Pape Evenementen, bezoldigd
  • Voorzitter stichting Randrock, onbezoldigd
  • Bestuurslid stichting #MDZK, onbezoldigd

Raadslid Gerrit Laarman

Gerrit Laarman

De Kottergoren 30
7683 CA Den Ham
06 14632968
g.laarman@twenterand.nl

  • K.I. Kampen Dalfsen, bezoldigd

Raadslid Jan Bosch

Jan Bosch

Kosterskamp 12
7683 VV  Den Ham
Telefoon: 06-29013333
jan.bosch@twenterand.nl

  • Vice voorzitter, bestuurslid v.v. Den Ham, onbezoldigd
  • Lid ledenraad KNVB, onbezoldigd
  • Lid bondsvergadering KNVB, onbezoldigd
  • Bestuurslid Hammer Ondernemers Collectief namens v.v. Den Ham, onbezoldigd.

Raadslid Gerrald Albersen

Gerrald Albersen

De Roerdomp 1
7671 WL Vriezenveen
06 83548822
g.albersen@twenterand.nl

  • Accountmanager Heracles Almelo, bezoldigd

  • Bestuurslid Duurzaam Netwerk Almelo, onbezoldigd

  • Lid marketingcommissie stichting sportpromotie Twenterand, onbezoldigd

Raadslid Albert Engels

Albert Engels

Wilgeroosstraat 16
7676 CS Westerhaar
0546 659 533
a.engels@twenterand.nl