Fractievoorzitter Marcus Elzinga

Marcus Elzinga

Noorderweg 60a
7686 CE Geerdijk
0546 646 738
marcuselzinga@twenterand.nl

  • De Fondsenmakelaar, bezoldigd
  • Stichting ZorgSaam Twenterand (Projecten), bezoldigd

Raadslid Rik Pape

Rik Pape

Kanaalweg Zuid 51
7671 GE Vriezenveen
06 19094046
r.pape@twenterand.nl

  • Rik Pape Evenementen, bezoldigd
  • Coördinator Ondernemershuis Twenterand, bezoldigd
  • Voorzitter stichting Randrock, onbezoldigd
  • Bestuurslid stichting #MDZK, onbezoldigd

Raadslid Gerrit Laarman

Gerrit Laarman

De Kottergoren 30
7683 CA Den Ham
06 14632968
g.laarman@twenterand.nl

  • K.I. Kampen Dalfsen, bezoldigd

Raadslid Dini Beulakker-Mulder

Dini Beulakker

Eerste Blokweg 18
7681 GM Vroomshoop
d.beulakker@twenterand.n

Raadslid Albert Engels

Albert Engels

Wilgeroosstraat 16
7676 CS Westerhaar
0546 659 533
a.engels@twenterand.nl

Raadslid Gerrald Albersen

Gerrald Albersen

Weiderand 35
7672 BG Vriezenveen
06 83548822
g.albersen@twenterand.nl

  • Accountmanager Heracles Almelo, bezoldigd

  • Bestuurslid Duurzaam Netwerk Almelo, onbezoldigd

  • Vrijwilliger DETO Twenterand, onbezoldigd

Raadslid Frank Stolte

Frank Stolte

Brinkstraat 7k
7683 BM Den Ham
0546 672 112
f.stolte@twenterand.nl

  • Vrijwilliger Zwembad De Groene Jager Den Ham, onbezoldigd
  • Vrijwilliger voetbalvereniging Den Ham, onbezoldigd
  • Chauffeur Buurtbus Syntus, onbezoldigd
  • Pastoraal medewerker Gereformeerde PKN kerk Den Ham, onbezoldigd
  • Secretaris stichting De Mageler Es Den Ham, onbezoldigd

Raadslid Niek Sloot

Niek Sloot

Hoogland 19
7672 BM Vriezenveen
06 49755041
n.sloot@twenterand.nl

  • Schoonmaakbedrijf Klaas Harms, bezoldigd
  • Personeelsvereniging Klaas Harms, onbezoldigd
  • Secretaris stichting Kennedymars Hengelo, onbezoldigd

Raadslid Savannah Makkinga

Savannah Makkinga

Tonnendijk 67
7681 BK Vroomshoop
06 83161645
s.makkinga@twenterand.nl

  • Student bestuurskunde/overheidsmanagement aan Saxion Hogeschool
  • Vrijwilliger Avondvierdaagse Vroomshoop, onbezoldigd
  • Vrijwilliger Nederlandse Hartstichting, onbezoldigd
  • Eigenaar van Sushi Vroomshoop
  • Bestuurskundig stagiair gemeente Borne
  • Lid initiatiefgroep RES Twente, onbezoldigd

Raadslid Jeannette Jager-Lubbelinkhof

Jeannette Jager-Lubbelinkhof

Bremstaat 3
7676 BR Westerhaar-Vriezenveensewijk
0546 659 634
j.jager@twenterand.nl

  • Voorzitter Sinterklaasintocht, onbezoldigd
  • Interkerkelijk pl. netwerk i.o., onbezoldigd

Raadslid Alex van Veen

Alex van Veen

Geerdijk 47
7686 AA Geerdijk
06 83062605
a.vanveen@twenterand.nl

  • Assistent Rayonchef Larcom Ommen, bezoldigd
  • Vicevoorzitter ondernemingsraad Larcom, bezoldigd
  • Secretaris NFB, onbezoldigd

Raadslid Wilco Dekker

Wilco Dekker

Asterstraat 26c
7676 BW Westerhaar-Vriezenveensewijk
0546 808 640
w.dekker@twenterand.nl

  • Adviseur Asbest Lycens BV, bezoldigd
  • Voorzitter Buurtvereniging Asterplantsoen, onbezoldigd