In de scholenwijzer vindt u een overzicht van alle scholen (basis- voortgezet- en speciaal onderwijs) in de gemeente Twenterand. Ook vindt u hier een overzicht van de schoolbesturen:

Gemeente Twenterand

Wethouder onderwijs: De heer M. Paters

Cluster Maatschappelijk beleid

Mevrouw K. Postma, Medewerker onderwijshuisvesting, onderwijs en welzijn
tel. (0546) 840 840
e-mail k.postma@twenterand.nl

Afdeling Dienstverlening

Mevrouw M. Hesselink - Rouw, Leerplichtambtenaar
Mevrouw D. Oude Luttikhuis, Leerplichtambtenaar
tel. (0546) 840 840
e-mail m.hesselink@twenterand.nld.oudeluttikhuis@twenterand.nl

Mevrouw H.B.J. Naafs, Medewerker leerlingenvervoer
tel. (0546) 840 840
e-mail h.naafs@twenterand.nl

Basisonderwijs

Den Ham
Naam van de schoolAdres gegevensDirecteur en/of locatieleider
G.B.S. Domino

Roelofsbrink 6
7683 CK Den Ham
tel. (0546) 672 542
www.dominodenham.nl(externe link)
e-mail domino@hannahscholen.nl
e-mail r.tenkate@hannahscholen.nl

Mw. R. ten Kate-van 't Hof
Christelijke Dalton Basischool 'De Maten'

Broekmaten 6
7683 XH Den Ham
tel.: (0546) 671 231
www.dematen.sco-t.nl(externe link)
e-mail infodematen@sco-t.nl
e-mail j.valk@sco-t.nl

Mevr. J. Valk- van Esch

C.B.S. De SmithoekRoelofsbrink 12
7681 CK Den Ham
tel. (0546) 671 372
e-mail infodesmithoek@sco-t.nl
e-mail i.kuiper@sco-t.nl
Mevr. I. Kuiper-Dam
Westerhaar-Vriezenveensewijk
Naam van de schoolAdres gegevensDirecteur en/of locatieleider
O.B.S. De BlokstoekeOranjestraat 2B
7676 BH Westerhaar-Vriezenveensewijk
tel. (0546) 659 418
e-mail i.weersink@deblokstoeke.nl
www.deblokstoeke.nl(externe link)
Mevr. I. Weersink-Floothuis
C.B.S. De FonteinLocatie Oranjestraat 2C
7676 BH Westerhaar-Vriezenveensewijk
tel. (0546) 658 122
e-mail m.nordt@sco-t.nl
defonteinas.sco-t.nl(externe link)
Mevr. M. Nordt
C.B.S. De FonteinLocatie Hoofdweg 56
7676 AG Westerhaar-Vriezenveensewijk
tel. (0546) 659 320
e-mail r.roelofs@sco-t.nl
defontein.sco-t.nl(externe link)
Dhr. R. Roelofs
Vriezenveen
Naam van de schoolAdres gegevensDirecteur en/of locatieleider
Kindcentrum TROTZ!De Koolmees 57
7671 VW Vriezenveen
tel. (0546) 563 968
e-mail trotz@varietas.nl
www.kindcentrumtrotz.nl(externe link)
Mevr. M. Brugge
C.B.S. De BronMolenstraat 2
7671 KB Vriezenveen
tel. (0546) 567 748
e-mail a.kreykes@sco-t.nl
debron.sco-t.nl(externe link)
Mevr. A. Kreijkes-Ballast
C.B.S. ElthetoSchoolstraat 9
7671 GG Vriezenveen
tel. (0546) 567 656
e-mail g.knol@sco-t.nl
eltheto.sco-t.nl(externe link)
Mevr. G.D. Knol
Ref. B.S. Johannes BogermanschoolBouwmeesterstraat 43a
7671 CA Vriezenveen
Postbus 40
7670 AA Vriezenveen
tel. (0546) 562 146
e-mail directie@joh-bogerman.nl
www.joh-bogerman.nl(externe link)
Dhr. J. Kok
C.B.S. De PölleOude Hoevenweg 97
7671 PH Vriezenveen
tel. (0546) 567 637
e-mail g.kuipers@sco-t.nl
depolle.sco-t.nl(externe link)
Dhr. G. Kuipers
C.B.S. De RegenboogDe Leeuwerik 1
7671 ZX Vriezenveen
Postbus 84
7670 AB Vriezenveen
tel. (0546) 567 390
e-mail i.terhorst@sco-t.nl
deregenboog.sco-t.nl(externe link)
Mevr. I. ter Horst
C.B.S. RehobothBuitenlandweg 1
7671 RK Vriezenveen
tel. (0546) 567 564
e-mail e.landstra@sco-t.nl
rehoboth@sco-t.nl(externe link)
Mevr. E. Landstra
C.B.S. ShalomZicht 2
7671 ND Vriezenveen
tel. (0546) 567 547
e-mail s.brasz@sco-t.nl
shalom.sco-t.nl(externe link)
Dhr. S. Brasz
C.B.S. Shalom dislocatieKoningshof 4
7672 GE Vriezenveen
tel. (0546) 562 852
 
O.B.S. WeemewereldKoningshof 8
7672 GE Vriezenveen
tel. (0546) 562 340
e-mail directie@weemewereld.nl
www.weemewereld.nl(externe link)
Mevr. B. Everts
Vroomshoop
Naam van de schoolAdres gegevensDirecteur en/of locatieleider
C.B.S. 't GroeipuntStobbelaan 65
7681 ZN Vroomshoop
tel. (0546) 641 473
www.cbsgroeipunt.nl(externe link)
Dhr. P. Poortinga
C.B.S. NieuwoordKlimop 1
7681 HD Vroomshoop
tel. (0546) 641 805
e-mail directie@cbsnieuwoord.nl
www.cbsnieuwoord.nl(externe link)
Mevr. M. Drent-Snippe
C.B.S. OranjeschoolOranjestraat 28
7681 DN Vroomshoop
tel. (0546) 642 137
e-mail e.schutmaat@oranjeschoolvroomshoop.nl
www.oranjeschoolvroomshoop.nl(externe link)
Dhr. E. Schutmaat
O.B.S. De SchakelLindenlaan 60-62
7681 RG Vroomshoop
tel. (0546) 642 431
e-mail h.schuitemaker@varietas.nl
www.obs-schakel.nl(externe link)
Mevr. H. Schuitemaker
WillibrordusschoolDe Seringen 2
7681 JE Vroomshoop
tel. (0546) 646 211
e-mail info@wbs-school.nl
www.willibrordusschoolvroomshoop.nl(externe link)
Mevr. C. Kortekaas

Voorgezet onderwijs

Naam van de schoolAdres gegevensDirecteur en/of locatieleider
CSG Het NoordikBestuur en stafbureau
Postbus 541
7600 AM Almelo
tel. (0546) 581 440
e-mail bestuurssecretariaat@noordik.nl
www.noordik.nl(externe link)
Postadres CSG Het Noordik
t.a.v. bestuur en stafbureau
drs. I. Sterenborg-Van der Schaaf
Postbus 541
7600 AM Almelo
Vmbo vestiging AlmeloC. van Renneslaan 37
tel. (0546) 819 889
Vestigingsdirecteur dhr. J. Langbroek
Havo/Vwo vestiging AlmeloNoordikslaan 68
tel. (0546) 484 848
Vestigingsdirecteur dhr. G. ten Hove
Locatie VriezenveenKrijgerstraat 7
7671 XW Vriezenveen
tel. (0546) 561 870
Vestigingsdirecteur dhr. K. van Grootheest
Locatie VroomshoopLinderflier 24
7681 ZM Vroomshoop
tel. (0546) 642 479
Vestigingsdirecteur dhr. P. Wigman

Speciaal basisonderwijs

Naam van de schoolAdres gegevensDirecteur en/of locatieleider
S.B.O. De SleutelStobbelaan 61
7681 ZN Vroomshoop
tel. (0546) 646 114
fax (0546) 646 115
e-mail i.swartjes@sco-t.nl
Mevr. I. Swartjes

Schoolbesturen

Naam instellingSecretariaatAdministratie correspondentie-adres
Stichting Varietas Openbaar Primair Onderwijs Noordwest-Twente

Bosanemoon 30
7422 NW Deventer
tel: (085) 0435 490
e-mail info@varietas.nl
www.varietas.nl(externe link)

De Blokstoeke OBS, Westerhaar-Vrwijk
De Schakel OBS, Vroomshoop
Weemewereld OBS, Vriezenveen
TROTZ!, Vriezenveen

Bestuur
Dhr. dr. A.B. van Leeuwen MPA
e-mail info@varietas.nl

Mevr. H. Poelakker
managementassistent
e-mail h.poelakker@varietas.nl

Stichting Christelijk Onderwijs Twenterand e.o.

Bestuurscentrum SCOT
Schoolstraat 5
7671 GG Vriezenveen
dhr. J. Schoonderbeek
tel. (0546) 568 196
e-mail j.schoonderbeek@sco-t.nl
dhr. M. Boswijk
tel. (0546) 567 324
e-mail m.boswijk@sco-t.nl

De Bron C.B.S., Vriezenveen
Eltheto C.B.S., Vriezenveen
De Pölle C.B.S., Vriezenveen
De Regenboog C.B.S., Vriezenveen
Rehoboth C.B.S., Vriezenveen
Shalom C.B.S., Vriezenveen
De Fontein, loc. Hoofdweg C.B.S., Westerhaar-Vr'wijk
De Fontein, loc. Oranjestr. C.B.S. Westerhaar-Vr'wijk
Christelijke Dalton Basisschool De Maten, Den Ham
De Smithoek C.B.S., Den Ham
SBO De Sleutel, Vroomshoop

Postadres
Postbus 89
7670 AB Vriezenveen
www.sco-t.nl(externe link)
Vereninging voor PC Basisonderwijs Vroomshoop

Bestuurskantoor PCBO Vroomshoop
Stobbelaan 67
7681 ZN Vroomshoop
tel. (0546) 241 494
www.pcbovroomshoop.nl(externe link)

CBS 't Groeipunt, Vroomshoop
CBS Nieuwoord, Vroomshoop
CBS Oranjeschool, Vroomshoop

dhr. H. Fikkert, directeur bestuurder
e-mail h.fikkert@pcbovroomshoop.nl
mevr. I. Ramermank, management ondersteuner
e-mail secretariaat@pcbovroomshoop.nl
Stichting Katholiek Onderwijs Twenterand

dhr. R. Benneker
Bestuursbureau SKO Twenterand
Postbus 81
7468 ZH Enter
tel. (0547) 385 810
e-mail info@skot.nl

Willibrordus R.K.B., Vroomshoop

 
Stichting tot het verstrekken van Lager Onderwijs op Gereformeerde Grondslag

dhr. J. Jonker
Postbus 40
7670 AA Vriezenveen
tel. (0546) 562 146
fax (0546) 566 990
e-mail directie@joh.bogerman.nl

Johannes Bogerman Ref.B.S., Vriezenveen

 
Scholengroep Hannah

Bezoekadres
G.K. van Hogendorpstraat 52a
7691 AW Bergentheim
tel. (0523) 271 580
e-mail secretariaat@hannahscholen.nl
www.scholengroephannah.nl(externe link)

Domino G.B.S., Den Ham

 
Stichting PCOa, CSG Het Noordik voor Almelo en omgeving

drs. I. Sterenborg-Van der Schaaf

Het Noordik C.S.G., Vriezenveen
Het Noordik C.S.G., Vroomshoop

Bestuur en directie & stafbureau
Postbus 541
7600 AM Almelo
tel. (0546) 581 440
fax (0546) 581 466