HOME  |  Bestuur & Organisatie  |  Raadsleden

Raadsleden

Gemeentebelangen Twenterand

Elzinga
Marcus Elzinga
FunctieFractievoorzitter
AdresNoorderweg 60a
7686 CE   Geerdijk
Telefoonnummer(0546) 646738
E-mailadresmarcuselzinga@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)
  • Stichting ZorgSaam Twenterand, bezoldigd
  • De Fondsenmakelaar, bezoldigd
  • Delta Media Groep, onbezoldigd
Pape
Rik Pape
FunctieRaadslid
AdresKanaalweg Zuid 51
7671 GE   Vriezenveen
Mobiel nummer06-19094046
E-mailadresr.pape@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)
  • Rik Pape Evenementen, bezoldigd
  • Voorzitter stichting Randrock, onbezoldigd
  • Bestuurslid stichting #MDZK, onbezoldigd
Laarman
Gerrit Laarman
FunctieRaadslid
AdresDe Kottergoren 30
7683 CA   Den Ham
Mobiel nummer06-14632968
E-mailadresg.laarman@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)

K.I. Kampen Dalfsen, bezoldigd

Beulakker-Mulder
Dini Beulakker-Mulder
FunctieRaadslid
AdresEerste Blokweg 18
7681 GM   Vroomshoop
E-mailadresd.beulakker@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)
  • Engelse les groep 8 Oranjeschool Vroomshoop, onbezoldigd
  • Engelse les groep 8 Willibrordusschool Vroomshoop, onbezoldigd
Engels
Albert Engels
FunctieRaadslid
AdresWilgeroosstraat 16
7676 CS   Westerhaar
Telefoonnummer(0546) 659 533
E-mailadresa.engels@twenterand.nl
Albersen
Gerrald Albersen
FunctieRaadslid
AdresWeiderand 35
7672 BG   Vriezenveen
Mobiel nummer0612498824
E-mailadresg.albersen@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)

Medewerker marketing & MVO, bezoldigd

Stolte
Frank Stolte
FunctieRaadslid
AdresBrinkstraat 7k
7683 BM   Den Ham
Telefoonnummer(0546) 672 112
E-mailadresf.stolte@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)
  • Vrijwilliger Zwembad De Groene Jager Den Ham, onbezoldigd
  • Vrijwilliger voetbalvereniging Den Ham, onbezoldigd
  • Chauffeur Buurtbus Syntus, onbezoldigd
  • Pastoraal medewerker Gereformeerde PKN kerk Den Ham, onbezoldigd
  • Secretaris stichting De Mageler Es Den Ham, onbezoldigd
Sloot
Niek Sloot
FunctieRaadslid
AdresHoogland 19
7672 BM   Vriezenveen
Mobiel nummer0649755041
E-mailadresn.sloot@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)
  • Schoonmaakbedrijf Klaas Harms, bezoldigd
  • Personeelsvereniging Klaas Harms, onbezoldigd
  • Secretaris stichting Kennedymars Hengelo, onbezoldigd

     
Makkinga
Savannah Makkinga
FunctieRaadslid
AdresTonnendijk 67
7681 BK   Vroomshoop
Mobiel nummer0683161645
E-mailadress.makkinga@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)

Student bestuurskunde/overheidsmanagement aan Saxion Hogeschool

Jager-Lubbelinkhof
Jeannette Jager-Lubbelinkhof
FunctieRaadslid
AdresBremstraat 3
7676 BR   Westerhaar-Vriezenveensewijk
Telefoonnummer(0546) 659 634
E-mailadresj.jager@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)
  • Voorzitter Sinterklaasintocht, onbezoldigd
  • Interkerkelijk pl. netwerk i.o., onbezoldigd
van Veen
Alex van Veen
FunctieRaadslid
AdresGeerdijk 47
7686 AA   Geerdijk
Telefoonnummer(0546) 641 452
E-mailadresa.vanveen@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)
  • Assistent Rayonchef Larcom Ommen, bezoldigd
Dekker
Wilco Dekker
FunctieRaadslid
AdresAsterstraat 26c
7676 BW   Westerhaar-Vriezenveensewijk
Telefoonnummer(0546) 808 640
E-mailadresw.dekker@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)
  • Adviseur Asbest Lycens BV, bezoldigd
  • Voorzitter Buurtvereniging Asterplantsoen, onbezoldigd

CDA

Kuilder
Jan Kuilder
FunctieFractievoorzitter
AdresDe Zilvermeeuw 50
7671 LR   Vriezenveen
Telefoonnummer(0546) 564 683
E-mailadresj.kuilder@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)

Ministerie van Defensie, bezoldigd

Jansen-Smelt
Mayke Jansen-Smelt
FunctieRaadslid
AdresWesterveenweg 6
7671 SL   Vriezenveen
E-mailadresm.smelt@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)
  • Sales Consultant Randstad Overheid, bezoldigd
  • Voorzitter CDJA, onbezoldigd
Bramer-Hegen
Frouwkje Bramer-Hegen
FunctieRaadslid
AdresGarvesingel 59
7672 BK   Vriezenveen
E-mailadresf.bramer@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)
  • Freelance Mereil, onbezoldigd
  • Freelance Maison Culinaire, onbezoldigd
  • Freelance Chocolaterie Cacao, onbezoldigd
Uitslag
Roswitha Uitslag
FunctieRaadslid
AdresHoofdstraat 33
7681 DJ   Vroomshoop
Mobiel nummer0652831909
E-mailadresr.uitslag@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)
  • Generalist Samen Doen gemeente Ommen, bezoldigd
  • Projectleider doelgroepenvervoer Regio/gemeente Hardenberg, bezoldigd
  • Co√∂rdinator uitvaarten en begraafplaats, onbezoldigd
  • Stichting Marcellinusparochie Vroomshoop-Geerdijk, bezoldigd

ChristenUnie

Smelt
Gerjan Smelt
FunctieFractievoorzitter
AdresOosteinde 137
7671 AV   Vriezenveen
Telefoonnummer(0546) 565 351
E-mailadresg.smelt@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)
  • Manager Sales en Operations Midden Nederland, Raab Karcher Bouwstoffen, bezoldigd
  • Lid Adviesraad HiBiN (Handel in bouwmaterialen Nederland), onbezoldigd
  • Voorzitter Cross Over commissie van bijstand Algemene Kerkenraad PKN Vriezenveen, onbezoldigd
  • Lid werkgroep aanbestedingen Twenterand, onbezoldigd
  • Lid en voorzitter van raadscommissie geloofsbrieven 2014-2018, onbezoldigd
Huisjes
Theo Huisjes
FunctieRaadslid
AdresSlenke 16
7683 PA   Den Ham
Mobiel nummer0625393624
E-mailadrest.huisjes@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)
  • Eigenaar agrarisch bedrijf, bezoldigd
  • Bestuurslid Nederlands Jersey Stamboek, onbezoldigd
  • Vrijwilliger EHBO vereniging Den Ham, onbezoldigd
Hilberink
Carla Hilberink
FunctieRaadslid
AdresVerzetstraat 96a
7671 GL   Vriezenveen
Telefoonnummer(0546) 562 059
E-mailadresc.hilberink@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)

Wijkcoach gemeente Enschede, bezoldigd

SGP

Jonker
Jan Jonker
FunctieFractievoorzitter
AdresOosteinde 216a
7671 AE   Vriezenveen
Mobiel nummer06-22976513
E-mailadresj.jonker@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)
  • Raab Karcher, bezoldigd
  • Burgerlid Provinciale Staten Overijssel SGP, bezoldigd
  • Vennoot Jonker VOF Vriezenveen, bezoldigd
  • Secretaris SVLOGG (Johannes Bogermanschool), onbezoldigd

PVV

Veltmeijer
Erik Veltmeijer
FunctieFractievoorzitter
AdresZwolsekanaal 31
7681 EC   Vroomshoop
Mobiel nummer0644998931
E-mailadrese.veltmeijer@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)
  • Fractievoorzitter PVV Overijssel, Provinciale Staten van Overijssel, bezoldigd
  • Docent/decaan VSO de Veenlanden Almelo, bezoldigd

VVD

Kobes
Erik Kobes
FunctieFractievoorzitter
AdresWesteinde 282
7671 CK   Vriezenveen
Telefoonnummer(0546) 565 849
E-mailadrese.kobes@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)
  • Hoofd Productie bij Smeermiddelenindustrie De Oliebron BV, bezoldigd
  • Lid Evofenedex Regioraad Oost, onbezoldigd
  • Lid DB KNMO, dagelijks bestuur Koninklijke Nederlandse Muziek Organisatie, onbezoldigd
  • Lid AB KNMO, algemeen bestuur Koninklijke Nederlandse Muziek Organisatie, onbezoldigd
  • Bestuurslid SSCF, Stichting Sociaal Cultureel Fonds der KNMO, onbezoldigd
  • Secretaris/penningmeester SOVIT, Stichting Ondersteuning VVD in Twenterand, onbezoldigd
  • Voorzitter Stichting 4 mei comit√© Vriezenveen-Westerhaar, onbezoldigd
  • Voorzitter Ouderraad OSG Erasmus Almelo, onbezoldigd
  • Bestuurslid Stichting Nederlandse Amateur Jeugdorkesten Utrecht, onbezoldigd
  • Voorzitter Stichting VH Lustra, onbezoldigd

PvdA/GroenLinks

Reusken
Stephan Reusken
FunctieFractievoorzitter
AdresBergweg 1
7671 TA   Vriezenveen
Mobiel nummer06-45405107
E-mailadress.reusken@twenterand.nl
Hoofd- en nevenfunctie(s)
  • Regiomanager MEE Veluwe, bezoldigd
  • Voorzitter stichting Engbertsdijksvenen, onbezoldigd

Griffier

Ros
Robert Ros
FunctieGriffier
Telefoonnummer(0546) 840 711
E-mailadresr.ros@twenterand.nl
Taken

Een griffier ondersteunt de gemeenteraad, de voorzitter van de raad, het raadspresidium en de door de raad ingestelde commissies bij de uitoefening van hun taken